İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız
  • Adres:

    Başakşehir Mah.Olimpiyat Bulvarı Bahçetepe Medikule Sitesi F1 Blok Kat:23 No:262 Başakşehir-İstanbul/Türkiye

  • İletişim:

    Telefon: 0(212)931 29 43 - 0(212)931 29 42
    E-Posta: info@agirtas.com

İnsan Kaynakları Politikamız

İ.KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

AĞIRTAŞ YAPI FAALİYET GÖSTERDİĞİ SATIŞ DAĞITIM SEKTÖRÜNDE, MODERN İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ANLAYIŞINI BENİMSEYEN, HERKESİN ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYACAĞI BİR ŞİRKET OLMAYI AMAÇLAMAKTADIR.

Çalıştığı sektörün dinamik yapısı, İnsan Kaynakları yapısına da yansımıştı Sektöründeki değişimi ve gelişimi yönetebilen, Ağırtaş Yapı’ın hedef ve stratejilerini benimsemiş, yenilikçi, müşteri odaklı, planlama yönü kuvvetli, sürekli hizmet kalitesini artırmaya yönelen, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, kendine güvenen, liderlik özelliklerine sahip güçlü bir kadroya sahiptir.Çalışanlarına değer veren, başarılarını paylaşan, güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olan Akbahar Plastik, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için uygun ortamı sağlar.Ağırtaş Yapı, çalışanlarına fırsat yaratmanın, sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli unsur olduğunu bilir.

Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeron ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak. Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak. Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.